Datum / čas Událost
28/11/2023
19:30 - 21:00
Karel Čapek: Věc Makropulos Karel Čapek: Věc Makropulos
26/11/2023
19:30 - 21:30
Vasilij Sigarev: Černé mléko Vasilij Sigarev: Černé mléko
22/11/2023
19:00 - 21:00
David Lodge: Bez zábran - ZRUŠENO Z DŮVODU ÚRAZU V SOUBORU David Lodge: Bez zábran - ZRUŠENO Z DŮVODU ÚRAZU V SOUBORU
16/11/2023
19:30 - 21:00
Nikolaj Vasilijevič Gogol: Ženitba Nikolaj Vasilijevič Gogol: Ženitba
14/11/2023
19:30 - 21:00
Anna Saavedra: Tajná zpráva z planety matek Anna Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
13/11/2023
19:30 - 21:00
Josef Topol: Hodina lásky - PREMIÉRA Josef Topol: Hodina lásky - PREMIÉRA
04/11/2023
19:30 - 21:00
Györi nemzeti színház - podnájem
02/11/2023
19:30 - 21:30
Václav Havel: Vernisáž Václav Havel: Vernisáž
30/10/2023
19:30 - 21:00
William Shakespeare: Macbeth William Shakespeare: Macbeth
23/10/2023
19:30 - 21:00
Martina Balážová: Bujón pro Chopina - DERNIÉRA Martina Balážová: Bujón pro Chopina - DERNIÉRA
20/10/2023
19:30 - 21:00
Karel Čapek: Věc Makropulos Karel Čapek: Věc Makropulos
17/10/2023
19:30 - 21:00
Kryštof Pavelka a kol.: R.U.R(eloaded) - DERNIÉRA
07/10/2023
19:30 - 21:00
Anton Pavlovič Čechov: Racek (Divadelní spolek Posun) - podnájem
06/10/2023
19:30 - 21:30
Václav Havel: Vernisáž
04/10/2023
19:30 - 21:00
Nikolaj Vasilijevič Gogol: Ženitba
01/10/2023
19:30 - 21:00
Karel Čapek: Matka (Divadelní spolek Posun) - podnájem
26/09/2023
19:30 - 21:00
Kryštof Pavelka a kol.: R.U.R(eloaded)
25/09/2023
19:30 - 21:00
William Shakespeare: Macbeth
22/09/2023
19:30 - 21:30
Vasilij Sigarev: Černé mléko
21/09/2023
19:30 - 21:00
Martina Balážová: Bujón pro Chopina
20/09/2023
19:30 - 21:00
Karel Čapek: Věc Makropulos
11/09/2023
19:30 - 21:00
Anna Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
03/09/2023
19:30 - 21:30
Václav Havel: Vernisáž
29/06/2023
19:30 - 21:00
Kolektiv: Mauglí z Hlaváku
27/06/2023
19:30 - 21:00
Kolektiv: Mauglí z Hlaváku - premiéra
25/06/2023
19:30 - 21:15
V. Sigarev: Černé mléko
22/06/2023
19:30 - 21:00
K. J. Erben: Kytice
16/06/2023
19:30 - 21:00
K. J. Erben: Kytice - premiéra
13/06/2023
19:30 - 21:45
D. Lodge: Bez zábran
12/06/2023
19:30 - 21:00
W. Shakespeare: Macbeth
09/06/2023
19:00 - 21:00
Petit Théâtre Français - podnájem
06/06/2023
19:30 - 21:00
K. Lupinec a S. Štemberová: Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka
04/06/2023
19:30 - 21:00
K. Lupinec a S. Štemberová: Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka - premiéra
03/06/2023
19:00 - 21:00
Petit Théâtre Français - podnájem
02/06/2023
19:00 - 21:00
Petit Théâtre Français - podnájem
27/05/2023
19:00 - 21:00
Petit Théâtre Français - podnájem
26/05/2023
19:30 - 21:00
N. V. Gogol: Ženitba
24/05/2023
19:30 - 21:00
K. Čapek: Věc Makropulos
23/05/2023
19:30 - 21:00
M. Balážová: Bujón pro Chopina
22/05/2023
19:30 - 21:00
A. N. Otrovskij: Výnosné místo - derniéra
20/05/2023
20:00 - 21:45
Festival Tvůrčí Afrika - podnájem
18/05/2023
19:30 - 21:00
A. Saavedra: Tajná zpráva z planety matek - derniéra
17/05/2023
19:30 - 21:30
S. Stephens: Punk Rock - derniéra
16/05/2023
19:30 - 21:00
A. Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
15/05/2023
19:30 - 21:00
C. Goldoni: Náměstíčko - derniéra
13/05/2023
19:30 - 21:15
V. Sigarev: Černé mléko
12/05/2023
19:30 - 21:30
D. Lodge: Bez zábran
11/05/2023
19:30 - 21:00
A. Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
10/05/2023
19:30 - 22:00
A. Miller: Čarodějky ze Salemu - derniéra
09/05/2023
19:00 - 21:00
Absolventský koncert VOŠH
08/05/2023
19:30 - 21:00
A. N. Otrovskij: Výnosné místo
06/05/2023
19:00 - 21:00
EESK: Jack´s cake - Podnájem
05/05/2023
19:00 - 21:00
EESK: Jack´s cake - Podnájem
04/05/2023
19:30 - 21:00
K. Pavelka a kol.: R.U.R(eloaded) - derniéra
03/05/2023
19:30 - 22:00
A. Miller: Čarodějky ze Salemu
29/04/2023
19:00 - 21:00
EESK: Jack´s cake - Podnájem
28/04/2023
19:00 - 21:00
EESK: Jack´s cake - Podnájem
27/04/2023
19:30 - 21:00
A. Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
26/04/2023
19:30 - 21:30
S. Stephens: Punk Rock
24/04/2023
19:30 - 21:00
M. Skočovský a kol.: Tygr. Tygr? Tygr!
23/04/2023
19:30 - 21:30
D. Lodge: Bez zábran
23/04/2023
13:00 - 15:30
DebutFest 2023
22/04/2023
12:00 - 21:15
DebutFest 2023
20/04/2023
19:30 - 20:30
M. Balážová / M. Magdová: Ženská epopej (francouzské titulky/french friendly)
19/04/2023
19:00 - 21:00
Petit Théâtre Français - podnájem
18/04/2023
19:00 - 21:00
Petit Théâtre Français - podnájem
17/04/2023
19:30 - 21:00
N. V. Gogol: Ženitba
14/04/2023
19:30 - 21:30
D. Lodge: Bez zábran
13/04/2023
19:30 - 21:00
W. Shakespeare: Macbeth - ZRUŠENO PRO NEMOC V SOUBORU
12/04/2023
19:30 - 22:00
A. Miller: Čarodějky ze Salemu
04/04/2023
19:30 - 21:00
M. Balážová: Bujón pro Chopina
03/04/2023
19:30 - 21:00
A. N. Otrovskij: Výnosné místo
29/03/2023
19:30 - 21:00
M. Papajiková: Žena je změna - Podnájem
27/03/2023
19:30 - 21:00
A. N. Otrovskij: Výnosné místo
24/03/2023
19:30 - 21:30
D. Lodge: Bez zábran
23/03/2023
19:30 - 21:00
K. Čapek: Věc Makropulos
22/03/2023
19:30 - 21:00
A. Miller: Čarodějky ze Salemu
20/03/2023
19:30 - 21:00
M. Skočovský a kol.: Tygr. Tygr? Tygr!
16/03/2023
19:30 - 21:00
A. Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
15/03/2023
19:30 - 21:30
S. Stephens: Punk Rock
13/03/2023
19:30 - 21:00
A. N. Otrovskij: Výnosné místo
11/03/2023
19:30 - 21:30
D. Lodge: Bez zábran - Premiéra
08/03/2023
19:30 - 21:00
A. Miller: Čarodějky ze Salemu
06/03/2023
19:30 - 21:00
C. Goldoni: Náměstíčko
04/03/2023
19:30 - 21:15
V. Sigarev: Černé mléko
02/03/2023
19:30 - 21:00
K. Pavelka a kol.: R.U.R(eloaded)
27/02/2023
19:30 - 21:00
A. N. Otrovskij: Výnosné místo
26/02/2023
19:30 - 21:00
M. Skočovský a kol.: Tygr. Tygr? Tygr!
23/02/2023
19:30 - 21:00
A. Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
22/02/2023
19:30 - 21:00
A. Miller: Čarodějky ze Salemu
21/02/2023
19:30 - 21:00
W. Shakespeare: Macbeth
20/02/2023
19:30 - 21:00
C. Goldoni: Náměstíčko
16/02/2023
19:30 - 21:00
A. Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
15/02/2023
19:30 - 21:00
A. Miller: Čarodějky ze Salemu
14/02/2023
19:30 - 21:00
N. V. Gogol: Ženitba
13/02/2023
19:30 - 21:00
A. N. Otrovskij: Výnosné místo
09/02/2023
19:30 - 21:00
K. Pavelka a kol.: R.U.R(eloaded)
08/02/2023
19:30 - 21:30
S. Stephens: Punk Rock
04/02/2023
19:30 - 21:15
V. Sigarev: Černé mléko - obnovená premiéra
03/02/2023
19:00 - 21:00
Koncert Feng-yűn Song - Podnájem