Datum / čas
28/04/2023
19:00 - 21:00

Kategorie


Vstupenky

 

JACK’S  CAKE  [Jackův zadek]

Comedy/Komedie

In English with Czech Subtitles/ v angličtině s českými titulky

Tickets from goout.net / Vstupenky z goout.net 

Jack prochází krizí středního věku. V manželství se cítí osamělý, ale miluje svou ženu a děti a nikdy by je nechtěl ztratit. Domnívá se, že klíčem k jeho budoucímu štěstí bude, když si udrží, co má, a k tomu si ještě najde někoho, kdo uspokojí jeho ostatní potřeby. Někdo z daleka. Někdo vzrušující. Někdo, o kom se jeho žena nikdy nedozví.

Přes internetovou seznamku pro zadané a podobně smýšlející potká Američanku Taru, suverénní korporátní manažerku, která služebně létá do Velké Británie.

Jack se snaží, co může, aby byl nenápadný. Zosnuje důmyslný plán, jak se setkat s Tarou v hotelu vzdáleném stovky kilometrů od svého bydliště. Osud mu však nepřeje a Jackův detailní tajný plán se začíná rozpadat. Nejdřív dojde k nevinné hádce s personálem v hotelu. Potom se na scéně objeví host, jenž byl Jackovi na svatbě. A pak … Osud je neúprosný a neustále nutí Jacka improvizovat na všech frontách. Protože ten chce svůj večer se vším všudy zachránit za každou cenu.

Jack’s having a mid-life crisis. He feels lonely in his marriage, but loves his wife and children and would never want to lose them. Jack thinks that the key to his future happiness is to keep what he has and find someone else to satisfy his other needs. Someone who lives far away. Someone exciting. Someone his wife will never find out about!

Through a website for the married and like-minded, Jack meets Tara, a brash, American corporate manager who‘s flying in to the UK on business.

Jack has gone to great lengths to cover his tracks, concocting an elaborate plan to justify meeting Tara in a hotel hundreds of miles from his home. However, fate has decided otherwise and begins to unravel his detailed plotting. It begins with an innocent argument with the hotel staff. Then there is the hotel guest – who happened to be at his wedding. Then there is….Fate is unrelenting, forcing Jack to improvise constantly to keep all the plates spinning as he is determined to save the evening – to have his cake and eat it.