30/04/2024
19:30 - 21:00
|
Frances Poetová: Instinkt
|
|
29/04/2024
19:30 - 21:00
|
Karel Čapek: Věc Makropulos
|
|
27/04/2024
19:30 - 21:30
|
Milena Štráfeldová / Tereza Karpianus: Toyen – Všechny barvy samoty 2. PREMIÉRA - VYPRODÁNO
|
|
26/04/2024
19:30 - 21:30
|
Milena Štráfeldová / Tereza Karpianus: Toyen – Všechny barvy samoty 1. PREMIÉRA - VYPRODÁNO
|
|
23/04/2024
19:30 - 21:00
|
Moliére / Daria Ullrichová: Don Juan
|
|
19/04/2024
19:30 - 21:00
|
Nikolaj Vasilijevič Gogol: Ženitba
|
|
17/04/2024
19:30 - 21:00
|
Václav Havel: Vernisáž
|
|
15/04/2024
19:30 - 21:00
|
Anna Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
|
|
12/04/2024
19:30 - 21:30
|
Vasilij Sigarev: Černé mléko DERNIÉRA
|
|
11/04/2024
19:30 - 21:00
|
Josef Topol: Hodina lásky
|
|
04/04/2024
19:30 - 21:00
|
William Shakespeare: Macbeth
|
|
27/03/2024
19:30 - 21:00
|
Václav Havel: Vernisáž
|
|
26/03/2024
19:30 - 21:00
|
Anna Saavedra: Tajná zpráva z planety matek ZRUŠENO!! - z důvodu nemoci v souboru
|
|
25/03/2024
19:30 - 21:00
|
Moliére / D. Ullrichová: Don Juan
|
|
22/03/2024
19:30 - 21:00
|
Frances Poetová: Instinkt
|
|
15/03/2024
19:30 - 21:30
|
Vasilij Sigarev: Černé mléko
|
|
14/03/2024
19:30 - 21:00
|
Karel Čapek: Věc Makropulos - poslední 4 místa!!
|
|
08/03/2024
19:30 - 21:00
|
Nikolaj Vasilijevič Gogol: Ženitba
|
|
01/03/2024
19:30 - 21:00
|
Václav Havel: Vernisáž
|
|
29/02/2024
19:30 - 21:00
|
Moliére / D. Ullrichová: Don Juan - Premiéra VYPRODÁNO
|
|
26/02/2024
19:30 - 21:00
|
William Shakespeare: Macbeth
|
|
23/02/2024
19:00 - 21:00
|
David Lodge: Bez zábran
|
|
21/02/2024
19:30 - 21:00
|
Anna Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
|
|
19/02/2024
19:30 - 21:00
|
Josef Topol: Hodina lásky - VYPRODÁNO
|
|
18/02/2024
19:30 - 21:00
|
Frances Poetová: Instinkt
|
|
17/02/2024
19:00 - 21:00
|
Spolu a daleko II: Generace hada a lva - Divadelní spolek Posun - podnájem
|
|
16/02/2024
19:30 - 21:30
|
Vasilij Sigarev: Černé mléko
|
|
08/02/2024
19:30 - 21:00
|
Václav Havel: Vernisáž
|
|
31/01/2024
19:30 - 21:00
|
William Shakespeare: Macbeth
|
|
24/01/2024
19:30 - 21:00
|
Karel Čapek: Věc Makropulos - VYPRODÁNO
|
|
22/01/2024
19:30 - 21:00
|
Frances Poetová: Instinkt
|
|
19/01/2024
19:00 - 21:00
|
David Lodge: Bez zábran - ZRUŠENO z provozních důvodů
|
|
18/01/2024
19:30 - 21:00
|
Nikolaj Vasilijevič Gogol: Ženitba
|
|
16/01/2024
19:30 - 21:00
|
Anna Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
|
|
14/01/2024
19:30 - 21:30
|
Vasilij Sigarev: Černé mléko
|
|
11/01/2024
19:30 - 21:00
|
Josef Topol: Hodina lásky
|
|
09/01/2024
19:30 - 21:00
|
Václav Havel: Vernisáž
|
|
22/12/2023
19:30 - 21:30
|
Václav Havel: Vernisáž
|
|
20/12/2023
19:00 - 21:00
|
David Lodge: Bez zábran
|
|
17/12/2023
19:30 - 21:00
|
Josef Topol: Hodina lásky (!ZMĚNA z 6.12. na 17.12.!)
|
|
16/12/2023
19:00 - 21:00
|
Adéla Víchová, Ondřej Vaněk podle předlohy J. K. Rowling: Spolu a daleko II: Generace hada a lva (Divadelní spolek Posun) - podnájem
|
|
15/12/2023
19:30 - 21:30
|
Vasilij Sigarev: Černé mléko - Zrušeno pro nemoc v souboru!
|
|
14/12/2023
19:30 - 21:00
|
Nikolaj Vasilijevič Gogol: Ženitba
|
|
13/12/2023
19:30 - 21:00
|
Anna Saavedra: Tajná zpráva z planety matek - Zrušeno z důvodu nemoci v souboru!
|
|
11/12/2023
19:30 - 21:00
|
William Shakespeare: Macbeth
|
|
03/12/2023
19:00 - 21:00
|
Adéla Víchová a kolektiv: Pavilon 13 (Divadelní spolek Posun) – podnájem
|
|
02/12/2023
19:00 - 21:00
|
Karel Čapek: Matka (Divadelní spolek Posun) - podnájem
|
|
28/11/2023
19:30 - 21:00
|
Karel Čapek: Věc Makropulos
|
|
26/11/2023
19:30 - 21:30
|
Vasilij Sigarev: Černé mléko
|
|
22/11/2023
19:00 - 21:00
|
David Lodge: Bez zábran - ZRUŠENO Z DŮVODU ÚRAZU V SOUBORU
|
|
16/11/2023
19:30 - 21:00
|
Nikolaj Vasilijevič Gogol: Ženitba
|
|
14/11/2023
19:30 - 21:00
|
Anna Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
|
|
13/11/2023
19:30 - 21:00
|
Josef Topol: Hodina lásky - PREMIÉRA
|
|
04/11/2023
19:30 - 21:00
|
Györi nemzeti színház - podnájem
|
|
02/11/2023
19:30 - 21:30
|
Václav Havel: Vernisáž
|
|
30/10/2023
19:30 - 21:00
|
William Shakespeare: Macbeth
|
|
23/10/2023
19:30 - 21:00
|
Martina Balážová: Bujón pro Chopina - DERNIÉRA
|
|
20/10/2023
19:30 - 21:00
|
Karel Čapek: Věc Makropulos
|
|
17/10/2023
19:30 - 21:00
|
Kryštof Pavelka a kol.: R.U.R(eloaded) - DERNIÉRA
|
|
07/10/2023
19:30 - 21:00
|
Anton Pavlovič Čechov: Racek (Divadelní spolek Posun) - podnájem
|
|
06/10/2023
19:30 - 21:30
|
Václav Havel: Vernisáž
|
|
04/10/2023
19:30 - 21:00
|
Nikolaj Vasilijevič Gogol: Ženitba
|
|
01/10/2023
19:30 - 21:00
|
Karel Čapek: Matka (Divadelní spolek Posun) - podnájem
|
|
26/09/2023
19:30 - 21:00
|
Kryštof Pavelka a kol.: R.U.R(eloaded)
|
|
25/09/2023
19:30 - 21:00
|
William Shakespeare: Macbeth
|
|
22/09/2023
19:30 - 21:30
|
Vasilij Sigarev: Černé mléko
|
|
21/09/2023
19:30 - 21:00
|
Martina Balážová: Bujón pro Chopina
|
|
20/09/2023
19:30 - 21:00
|
Karel Čapek: Věc Makropulos
|
|
11/09/2023
19:30 - 21:00
|
Anna Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
|
|
03/09/2023
19:30 - 21:30
|
Václav Havel: Vernisáž
|
|
29/06/2023
19:30 - 21:00
|
Kolektiv: Mauglí z Hlaváku
|
|
27/06/2023
19:30 - 21:00
|
Kolektiv: Mauglí z Hlaváku - premiéra
|
|
25/06/2023
19:30 - 21:15
|
V. Sigarev: Černé mléko
|
|
22/06/2023
19:30 - 21:00
|
K. J. Erben: Kytice
|
|
16/06/2023
19:30 - 21:00
|
K. J. Erben: Kytice - premiéra
|
|
13/06/2023
19:30 - 21:45
|
D. Lodge: Bez zábran
|
|
12/06/2023
19:30 - 21:00
|
W. Shakespeare: Macbeth
|
|
09/06/2023
19:00 - 21:00
|
Petit Théâtre Français - podnájem
|
|
06/06/2023
19:30 - 21:00
|
K. Lupinec a S. Štemberová: Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka
|
|
04/06/2023
19:30 - 21:00
|
K. Lupinec a S. Štemberová: Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka - premiéra
|
|
03/06/2023
19:00 - 21:00
|
Petit Théâtre Français - podnájem
|
|
02/06/2023
19:00 - 21:00
|
Petit Théâtre Français - podnájem
|
|
27/05/2023
19:00 - 21:00
|
Petit Théâtre Français - podnájem
|
|
26/05/2023
19:30 - 21:00
|
N. V. Gogol: Ženitba
|
|
24/05/2023
19:30 - 21:00
|
K. Čapek: Věc Makropulos
|
|
23/05/2023
19:30 - 21:00
|
M. Balážová: Bujón pro Chopina
|
|
22/05/2023
19:30 - 21:00
|
A. N. Otrovskij: Výnosné místo - derniéra
|
|
20/05/2023
20:00 - 21:45
|
Festival Tvůrčí Afrika - podnájem
|
|
18/05/2023
19:30 - 21:00
|
A. Saavedra: Tajná zpráva z planety matek - derniéra
|
|
17/05/2023
19:30 - 21:30
|
S. Stephens: Punk Rock - derniéra
|
|
16/05/2023
19:30 - 21:00
|
A. Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
|
|
15/05/2023
19:30 - 21:00
|
C. Goldoni: Náměstíčko - derniéra
|
|
13/05/2023
19:30 - 21:15
|
V. Sigarev: Černé mléko
|
|
12/05/2023
19:30 - 21:30
|
D. Lodge: Bez zábran
|
|
11/05/2023
19:30 - 21:00
|
A. Saavedra: Tajná zpráva z planety matek
|
|
10/05/2023
19:30 - 22:00
|
A. Miller: Čarodějky ze Salemu - derniéra
|
|
09/05/2023
19:00 - 21:00
|
Absolventský koncert VOŠH
|
|
08/05/2023
19:30 - 21:00
|
A. N. Otrovskij: Výnosné místo
|
|
06/05/2023
19:00 - 21:00
|
EESK: Jack´s cake - Podnájem
|
|
05/05/2023
19:00 - 21:00
|
EESK: Jack´s cake - Podnájem
|
|